CORPARATE

CORPARATE

About Us

About Us

Pers Madeni Yağlar olarak 25 yıllık sektör tecrübesiyle, MADENİ YAĞ satışı  konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uzmanlığımız Metal işleme yağları, endüstriyel yağlar, temizleyici sıvılar, antifrizler, motor yağları ve gresler üzerinedir. Firmamız metal işleme sıvılarında, Boryağ, Kesme Yağ, Pas ve Korozyon önleyici ve kimyasal temizleyici sıvılarda isim yapmış olan  MEVAG firmasının İstanbul Anadolu yakası bölge distribütörüdür. Çevre dostu, insan sağlığına duyarlı ürünleri müşteriye sunmak ilkemiz olmuştur. Değişen ve gelişen sektörel işlemler için  yenilikçi çözümler getirip, ürün portföylerimizi yenileyip, bu noktada çalıştığımız firmalara yardımcı olmaktayız.

Firmamız Petronas , Shell, Petrol Ofisi, Mobil, Speedol,  markalarının bayiliğini yapmaktadır. Satışını yaptığımız ürün gruplarımız şöyle;

Metal İşleme Yağları; Boryağlar, Taşlama Yağları, Kesme Yağları, Honlama Yağları, Form Verme Yağları,   Kalıp Ayırıcı Yağlar, Pas ve Korozyon Önleyici yağlar.

Endüstriyel Ürünler; Hidrolik Yağlar, Kızak Yağları, Dişli Yağları, Isı Transfer Yağları, Gıdaya uygun yağlar, Erezyon Yağları, Kompresör Yağları, Sirkülasyon ve Rulman Yağları, Tekstil Yağları, Türbin Yağları , Endüstriyel  gresler.

Otomotiv Ürünleri;  Benzinli ve Dizel Motor Yağları, Hidrolik Direksiyon Yağları, Şanzıman Yağları, Hidrolik Fren Yağları, Otomotiv Gresleri.